O Grze

Zostań Managerem własnego klubu, walcz o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu i zgarniaj pieniądze które możesz zamienić na wzmocnienia.
Prowadź inteligentny rynek transferowy, pozyskuj zawodników którzy będą pasować do twojej koncepcji gry.

Rozpocznij zabawę już teraz!

Przebieg Rozgrywki

Rozpocznij od sprawdzenia drużyn w ligach, dołącz do ligi która dla ciebie będzie najbardziej odpowiednia. Każda liga składa się z 500 drużyn rywalizujących o miano najlepszej ekipy sezonu. Podczas sezony rozegrasz 40 meczy z losowymi rywalami w lidze (20 meczy z rywalami z dolnej części tabeli / 20 meczy z rywalami z górnej częsci tabeli).
Wszystkie mecze odbywają się automatycznie o wyznaczonych z góry godzinach. Podczas trwania meczu w zakładcę "Następny Mecz" będziesz mieć podgląd do symulacji, z niej będziesz mógł sprawdzić drużynę przeciwną oraz końcowy wynik meczu.
Twoim głównym zadaniem jest utworzenie jak najbardziej optymalnego składu na mecz. Każdy z piłkarzy ma swoje osobiste statystyki, które wahają się w trakcie meczu w zależności od dobranej pozycji zawodnika jak i jego kondycji

Piłkarze

System piłkarzy stworzony został w sposób gwarantujący długą zabawę podczas grania.

Rozwój Zawodnika

Każdy z piłkarzy posiada unikalny zestaw atrybutów, które w trakcie meczu zmieniają się w zależności od pozycji i kondycji. Atrybuty te nie są stałe. Mogą rosnąć lub spadać na początku każdego sezonu. To czy zawodnik zaliczy progres czy regres zależne jest od jego wieku. Im zawodnik starszy tym mniejsze szanse by jego atrybuty wzrosły. Dodatkowym czynnikiem jest możliowść kończenia kariery przez zawodników. Każdy zawodnik powyzej 30 roku życia ma możliwość zakończenia swojej przygody z piłką, z każdym kolejnym rokiem ta szansa wzrasta. Twoim zadaniem jako trenera jest by umiejętnie pozyskiwać zawodników ktrzy jak najlepiej i jak najdłużej będą w stanie rozgrywać dla twojej drużyny mecze.

Aktualności

Jesteś ważną cześcią naszej gry, dlatego nie będziemy ukrywać przed tobą niczego co zamierzamy w przyszłości wprowadzić do gry. Tutaj na bieżąco będziemy uzupełniać informacje o ostanich aktualizacjach oraz o nadchodzących zmianach

 • image
  Aktualna wersja gry: 1.0

  Aktualnie w grze dostępne jest:
  - Zarządzanie drużyną, zmiana formacji, zmiana zawodników
  - Wybór ligi
  - Automatyczne rozgrywanie meczy
  - Symulacja meczu
  - Podgląd meczu
  - Tabele ligowe
  - Wynagrodzenie za mecze
  - System paczek
  - System dodładowań konta
  - Lista transferowa (Kupno / sprzedaż)

 • image
  Nadchodząca aktualizacja gry: 1.1

  Nadchodząca aktualizacja wprowadzi:
  - wpływ ustawienia na ustawienie podczas startu meczu
  - Zakończenie sezonu, przyznanie nagród, spadki i awanse
  - System turniejów z zapisami.
  - Starzenie się piłkarzy / kończenie kariery
  - System meczów sparingowych
  - Historia meczy

Współpracujemy

 • image
 • image
Start wersji Beta. Wynagradzamy zgłoszone błędy! Wszystkie konta i drużyny przejdą do wersji oficjalnej